Betboo Para Çekme

Betboo para çekme yöntemleri, para yatırma yöntemlerine göre daha alternatifsiz gibi dursa da aslında bahis siteleri pazarında yer alan oldukça geniş seçenekli bir site olarak göze çarpmaktadır. Üyelerine tamı tamına 3 farklı çekim sistemi üzerinden hizmet veren Betboo’nun üyelerine sağladığı para çekim seçenekleri; banka transferi, ecopayz transferi ve astropay transferi seçenekleridir.

Alttaki yazı üzerinde tüm okuyucular Betboo para çekme yöntemleri hakkında pek çok bilgiye ulaşabilmektedir.

Banka havalesi ile para çekimi: Betboo üyeleri tarafından en çok tercih edilen para çekim yöntemi olan banka havalesi yöntemi, şu an Türkiye’deki tüm farklı banka hesaplarına para yollayabilmektedir. Üyeler bu yöntem üzerinden 7 gün 24 saat çekim talebi vermekte ve bu talepler de en geç yarım saat içinde üye hesaplarına yollanmaktadır. Bu yöntemi kullanarak para çekmek isteyen üyelerin verecekleri minimum talebin 300 TL olması gerekmektedir.

Astropay ile para çekimi: Para yatırım yöntemleri arasından astropayı seçerek Betboo’ya para yatıran kullanıcılar, çekimde de aynı yöntem ile para çekimi yapabilmektedir. Özellikle gizliliği ön planda çıkan üyeler için çok önemli bir yatırım ve çekim yöntemi olan astropay ile üyeler en az 400 TL çekim yapabilmektedir. Üyelerin yaptığı çekimler ortalama 15 dakika içinde tamamlanmaktadır.

Ecopayz ile para çekimi: Dünyanın en büyük pazar hacmine sahip olan ve en güvenli e-cüzdan sistemi olan ecopayz üzerinden kullanıcılar paralarını hızlı ve güvenli bir şekilde çekebilmektedir. Bu yöntem ile para çekimi yapmanın tek şartı da tıpkı astropay ile çekimde de olduğu gibi siteye ecopayz ile yatrım yapmaktır. Bu şartı sağlayan herkes siteden hızlı ve güvenilir bir yöntem üzerinden paralarını çekebilmektedir. Bu yöntem ile verilen çekim talepleri ortalama 15 dakika içerisinde üyelerin ecopayz hesaplarına gönderilmektedir. Bununla beraber üyeler minimum 200 TL para çekmesi gerekmektedir.

Betboo'e Üye Olun

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Son Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2020

Yorum Yap