20 TL Bedava Bonus!
Üye Ol

Betpas Para Çekme

Türkiye bahis siteleri pazarında her zaman en güvenilir site olarak adledilen Betpas sitesi, kullanıcılara para çekim işlemlerinde kullanabilecekleri tam üç farklı para çekim seçeneği tanımlamıştır. Betpas sitesinin kullanıcılarına sunduğu para çekim yöntemleri; banka transferi, ecopayz transferi ve otopay transferi seçenekleridir.

Yazının devamında tüm okuyucularımız Betpas para çekme yöntemleri hakkında detaylı bilgi alacaktır.

Banka havalesi ile para çekimi: Betpas üyelerinin en çok tercih ettiği para çekim yöntemi olan banka havalesi ile de siteden hızlı ve kolay bir şekilde para çekmek mümkündür. Üstelik bu yöntem ile siteden paranızı istediğiniz banka üzerinden hiçbir komisyon vermeden çekebilirsiniz. Tüm para yatırım yöntemleri ile bile siteye para yatırmış olsanız dahi banka havalesi ile siteden para çekmek mümkün olacaktır. Banka havalesi ile çekilmek için verilen para çekim talepleri en geç 15 dakika içinde tamamlanmaktadır. Bununla beraber bu yöntem üzerinden siteden minimum 200 TL para çekimi yapılmaktadır.

Ecopayz ile para çekimi: Dünyanın en güvenilir ve en çok tercih edilen e-cüzdan sistemi olarak da görülen ecopayz ile de siteden para çekmek mümkündür. Ecopayz yöntemi ile Betpas’tan para çekecek olan kullanıcıların siteye ecopayz ile para yatırım sağlamış olması zorunluluğu bulunmaktadır. Bu şartı sağlayan herkes ecopayz ile Betpas’ta bulunan bakiyesini çekebilmektedir. Ecopayz ile çekimler en geç 15 dakika içinde tamamlanmaktadır. Üstelik ecopayz ile para çekmek isteyen kullanıcıların minimum 200 TL para çekim talebi vermesi yeterlidir.

Otopay ile para çekimi: Bir ön ödemeli kart sistemi olan otopay ile de Betpas’tan para çekmek mümkündür. Otopay ile para çekimi sağlamak isteyen üyelere sunulan tek şart siteye otopay ile para yatırma şartıdır. Bu şartı sağlayan tüm üyeler otopay ile siteden para çekebilmektedir. Otopay ile siteden para çekecek kullanıcıların ilk olarak siteye talep vermesi ve ardından yaklaşık yarım saat beklemesi gerekmektedir. Bu süreç sonunda Betpas, kullanıcılarına otopay için bir kullanım kart bilgisi yollayacaktır. Bu yöntem ile para çekimleri yaklaşık yarım saat içinde tamamlanmaktadır. Otopay yöntemi ile siteden para çekecek üyelerin minimum 200 TL para çekim talebi vermesi gerekmektedir.

Betpas'a Üye Olun

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Son Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2020

Yorum Yap