20 TL Bedava Bonus!
Üye Ol

Dinamobet 174 – Dinamobet Yeni Giriş Adresi: Dinamobet174.com

Dinamobet’e giremiyorum diyenlere hemen belirtelim yeni giriş adresi Dinamobet 174 oldu! 25.02.2020 tarihli BTK engellemesinin sonucu olarak gerçekleşen bu değişikliğin ardından bir kısım kullanıcı artık geçerliliğini yitiren Dinamobet 172 uzantılı adres üzerinden siteye ulaşamayınca yeni giriş adresinin ne olduğunu konusunda araştırmaya girişmişlerdir. Bu sorunu yaşayan kullanıcılarımız internet tarayıcılarının adres çubuğuna Dinamobet174.com yazdıklarında artık sorun yaşamadan siteye ulaşabileceklerdir.

Dinamobet Giriş İçin Tıklayın

Yeni giriş adresini adres çubuğuna yazmadan hemen yukarıdaki butona tıklayarak da öğrenebilir ve siteye doğrudan tek tıkla hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Dinamobet’ten Bitcoin Bonusu

Bünyesinde pek çok para yatırma ve para çekme yöntemi bulunduran Dinamobet 174 bahis sitesi hemen her para yatırma yöntemine özel bonuslar sunmaktadır. Son dönemin popüler ödeme yöntemlerinden Bitcoin ile para yatırma işlemlerine de bonus uygulaması mevcut olup her Bitcoin yatırımına %5 çevrim şartsız bonus verilmektedir.

  • %5 Bitcoin yatırım bonusu yatırılan tutarın %5’i oranındadır ve en yüksek 250 TL’ dir. Bu bağlamda, bonus kullanılabilen maksimum tutar 5.000 TL yatırıma 250 TL’dir.
  • %5 Bitcoin bonusundan faydalanmak için en az 100 TL tutarında yatırım işlemi yapılmalıdır.
  • Para yatırma işlemi gerçekleştirildikten hemen sonra promosyonlar bölümünden %5 Bitcoin yatırım bonusunu talep etmek gerekmektedir.
  • %5 Bitcoin yatırım bonusu için hiçbir çevirim şartı bulunmamakta olup yalnızca kuponların oranının en az 1.10 olması yeterlidir.

Dinamobet174.com giriş adresi üzerinden siteye hemen şimdi giriş yaparak bu cazip bonus kampanyasını deneyimleyebilirsiniz.

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

Son Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2020

Yorum Yap