20 TL Bedava Bonus!
Üye Ol

Tipobet 0806 – Tipobet Yeni Giriş Adresi: Tipobet0806.com

Tipobet’e artık Tipobet 0806 adresinden ulaşılacak! Tipobet resmi sosyal medya hesaplarından yapılan son dakika açıklaması şu şekilde: “Değerli üyelerimizin dikkatine; güncel adresimiz Tipobet0806.com. Hemen giriş yapmak için sitemize uğrayınız. Bol şans dileriz.” Site yönetiminden kullanıcılara bir de önemli uyarı var: “Lütfen güvenilir olmayan sahte sitelere giriş yapmayınız. Unutmayın! Tipobet çalışanları sizden giriş bilgilerinizi hiçbir zaman talep etmez!

Tipobet Giriş İçin Tıklayın

Tipobet yönetiminin de resmi olarak duyurduğu adres güncellemesi gelişmesinin ardından siteye erişim sağlamak için tek kullanacağınız giriş adresi Tipobet 0806 sayı uzantılı giriş adresidir. Kuşkusuz bu giriş adresinin de ömrü çok uzun olmayacak ve bir sonraki BTK engellemesi ile Türkiye sınırları içinden erişime kapatılacaktır. Ancak söylediğimiz gibi şu anda sitenin tek ve resmi adresi Tipobet0806.com olup farklı rakam uzantılarına sahip sahte Tipobet internet sitelerinden uzak durmayı ihmal etmeyiniz.

Bugün olduğu gibi bir sonraki Tipobet adres güncellemesinde de siz değerli okuyucularımızı en hızlı şekilde bilgilendirmiş olacağız. 

Tipobet’te Yggdrasil Slot Promosyonu Başladı!

Tipobet 0806 kaçak iddaa sitesinde 06 Eylül Pazar günü saat 23.59’a kadar sürecek cazip bir promosyon mevcut! Üyeler, en az 250 TL yatırıp yatırımlarını Yggdrasil slot oyunlarında değerlendirerek 250 adete kadar freespin (bedava dönüş) kazanabilmekteler.

Tüm çevrimlerin Yggdrasil slot oyunlarında yapılmasının gerekli olduğu promosyon kapsamında bedava dönüşler hesaplara aktarıldıktan sonra 7 gün boyunca geçerlidir. Bu süre içerisinde kullanılmayan dönüşler otomatik olarak iptal edilir. Bedava dönüşlerden kazanılan tutarların çekilebilmesi için Yggdrasil oyunlarında en az 25 defa çevrilmesi gerekmektedir. Ayrıca bedava dönüşlerden elde edilebilecek en fazla kazanç miktarı 25.000 TL ile sınırlandırılmıştır.

Kampanyanın çevrim ve bedava dönüş miktarlarını detaylı bir şekilde görmek için hemen şimdi Tipobet giriş butonumuzdan siteye bağlanabilir; ardından “bonus” bölümüne tıklayabilirsiniz. Tüm ziyaretçilerimize kazançlı bir gün dileriz!

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

Son Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2020

Yorum Yap